Florbal

Cvičební hodiny v Sokolovně :

Úterý:

15:00 – 16:30 Nejmladší žáci (od druhé třídy ZŠ)
16:40 – 18:10 Mladší žáci
18:20 – 19:50 Starší žáci, dorost

Cvičitelé : Vojtěch Šamšula mladší a starší, David Šamšula

Dotazy a informace : E-mail : samsula@tesort.cz

1. Dobrý den.
    Kdy jsou prosím tréninky dětí ve věku 7 let. Syn by rád zkusil hrát. Je možnost se přihlásit?
    Renata Křenková

hodiny florbalu jsou v úterý. Děkujeme za upozornění, že to na webu nebylo uvedeno. Váš syn pravděpodobně bude patřit mezi nejmladší žáky, kteří začínají v 15:00, ale pro jistotu raději pošlete email na adresu samsula@tesort.cz

3. Dobrý večer, chtěla by se zeptat na svého 15 leté dítě zda-li je v týmu ještě místo a kolikrát za sezónu se hrají zápasy.
    Předem děkuji za odpověď.

4. Dobrý den. Když mi je 15 let, do jaké kategorie spadám?

5. dobry dwn muzu se zeptat kdy jsou treninky pro kluka od 15 let a kolik to stoj KČ BUD NA ROK NEBO NA PUL ROKU

6. Dobrý den. Když mi je 15 let, do jaké kategorie spadám?

7. Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by se syn 12let mohl připojit na florbal. Společně k jeho spolužákovi. Děkuji

8. Dobry den,
    jak stare deti spadaji do kategorie nejmladsi zaci? Syn 6 roku by chtel florbal vyzkouset.

Dekuji za odpoved

od kolika let je možné přihlásit dítě na florbal do nejmenších žáků?
    Děkuji. Jitka

v popisu florbalu je kontakt na Vojtěcha Šamšulu, který Vám podá všechny potřebné informace

11. Dobrý den. Vnuk by rád místo fotbalu přešel na florbal, je mu 9 let. Prosím, kdy by se mohl přihlásit a zda máte volno? Děkuji Kvapil Jaroslav

12. Dobrý den. Chtěla bych se přihlásit na florbal, bude mi 26. srpna 15 let a chtěla bych vědět kolik by to asi tak stálo. V předchozí době jsem už hrála florbal závodně. Děkuji Michaela Šajánková.

13. Spadáš do nejstarší skupiny 14 – 17 let. Začínáme 11.9.2018 v 18:10 v sokolovně. Roční známka stojí 1.200,- Kč. Hraje se s kluky, nemáme speciální dívčí oddíl.
    cvičitel Vojtěch Šamšula

14. Dobry den je mi 14 sem holka a hraji florbal za skolu a chtela bych se pridat i do pribramskeho týmu do jake kategorie spadam a kolik sel plati za 1 rok ?

15. Dobrý den mám syna rok 2009 chtěl by zkusit florbal byla by možnost děkuji Mezihorak