Jóga

ODDÍL JÓGY

Oddíl jógy existuje pod hlavičkou příbramského Sokola téměř třicet let. O jeho vznik se na podzim r. 1986 zasloužil MUDr. Jiří Štangl, příbramský pediatr, spolu s tehdejším vedením Sokola.

Co je jóga? Je to starobylé učení o zdravém způsobu života, pocházející z Indie. Je to metoda, která rozvíjí tělo, mysl a vědomí, a to vlastním přičiněním. Jógová cvičení mají výrazný psychosomatický účinek a příznivě ovlivňují všechny stránky osobnosti.

Naše cvičení jsou zaměřena na správnou funkci páteře, pomáhají udržet pružnost a ohebnost celého těla a kladně ovlivňují činnost vnitřních orgánů. Zásadní pozornost věnujeme správnému dýchání a prožitku relaxace.

S radostí konstatujeme, že zájem o toto cvičení je stálý či spíše rostoucí.

Potřebujete-li se zbavit bolesti zad, chcete-li si protáhnout tělo, udržet pěknou postavu a dobrou náladu, přijďte mezi nás!

Kam? Do zrcadlového sálu příbramské sokolovny.

Kdy? Každé úterý od 17.00  – 18.30 hod.

Marie Hlaváčková a Radka Pluhařová, cvičitelky

Kontakt: marus.hlavackova@seznam.cz

joga

joga2

6 comments

 1. Dobrý den,
  cvičení každé úterý od 17 hodin v sokolovně probíhá i teď (v červnu 2017) ?
  A mohou tam chodit i muži? Jaká je prosím cena?
  Děkuji za odpověď, J.Jiruš

 2. Dobrý den,
  v červnu všechna cvičení končí a začíná se opět v září. Více informací Vám podají cvičitelky. Detailnější informace Vám podají cvičitelky přímo na hodině.

 3. Díky Jirko za tvojí reakci, ale postrádám odpověď na mou otázku: 1. mohou chodit i muži? 2. cena za 1 lekci. Díky Jaromír

 4. Dobrý den,

  na otázky Vám bohužel neumím odpovědět. Nezbude Vám nic jiného než se v úterý v 17:00 zastavit přímo na hodině. Předpokládám, že Vás neodmítnou. Za členství v Sokole se platí 1250 Kč/kalendářní rok. Některé oddíly však mají vlastní oddílové příspěvky. Detaily Vám sdělí cvičitelky.

  hezký den

 5. Dobrý den,
  Zajima mě, zda na cvičení k vám mohu chodit s kartou multisport nebo je cviceni jen pro členy Sokola ?
  Dekuji Marcela Vondráčková

 6. Dobrý den,

  multisport kartu Sokol nepřijímá. Cvičení je pro členy Sokola, kterým se však můžete stát :)

Comments are closed.