Stolní tenis

První trénink stolního tenisu v novém školním roce bude ve středu 12.9.2018 od 18:00. V současné době je oddíl stolního tenisu zcela obsazen a tedy nemůže přijímat nové hráče.

Pinpongářský dětský oddíl Sokola Příbram po několikaleté prodlevě opět  funguje od září roku 2013. Naším cílem je především to, aby se děti hrou bavili, zdokonalovali své sportovní schopnosti a také se naučili myslet ve smyslu fair-play. V našem oddíle se nepředpokládá, že by hráči měli dosáhnout vrcholové úrovně. Trenéři úzce spolupracují s rodiči dětí a je skvělé říci, že tato spolupráce funguje výborně a vše probíhá na velice neformální a přátelské úrovni.  Několikrát do roka jsou pořádány společné turnaje, kde si právě rodiče mají možnost zahrát proti svým dětem nebo třeba rodinné i různě namíchané  čtyřhry, obíhačky a podobně.

S dětmi se účastníme okresních turnajů, kterých se během jednoho školního roku koná celkem 7. I přes to, že se na nich naše děti potkávají s dětmi z jiných oddílů, ve kterých hrají už mnoho let, dosahujeme velice pěkných  výsledků a pomalu se blížíme medailovému umístění. (Nejlepší umístění zatím páté místo.) Do budoucna předpokládáme, že se hráči postupně budou zařazovat do regionálních a posléze třeba i krajských soutěží.

Tréninky: Středa: 18:00 – 19:30, Pátek: 18:00 – 20:00

hlavní trenér: Horst Bauer, asistenti trenéra: Barbora Průšová, Jaroslav Muller (725972161).
Odkaz na naše soutěže

4 comments

  1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy začínáte s tréninky stolního tenisu a jestli přibíráte nové členy? Syn Adam (12 let) by se k vám chtěl přihlásit, případně nejdříve podívat. Kdy bychom mohli přijít?
    Děkuji, s pozdravem

  2. Dobrý den,

    obraťte se prosím na hlavního trenéra Horsta Bauera. Jeho telefonní číslo bylo přidáno k informacím o stolním tenisu.

    Hezký den

  3. Mohu se zeptat mohl bych začít hrát stolní tenis v 15 letech

  4. Dobrý den, jelikož sezona začala ráda bych se zeptala máte volné místo. Syn kterému je 12 let a rád by si to vyzkoušel. Děkuju.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.