Novoroční setkání – 5. 1. 2013

První lednovou sobotu se v příbramské sokolovně uskutečnilo setkání rodičů a přátel chlapecké gymnastiky. Pro rozehřátí a také abychom se trochu uvolnili, museli jsme se nejprve rozběhat a pořádně rozcvičit. Pod vedením trenéra Fandy Berana jsme si všichni nejprve vyzkoušeli akrobu -zpevňování, kotouly, stojky. Pak přišli na řadu základní cviky na kruzích, svis vznesmo, svis střemhlav a salto vzad snožmo. Na hrazdě jsme si zkusili výmyk, podmet, odvážnější i toče. U dětí měla největší úspěch velká trampolína, kterou rozkládáme jen při zvláštních příležitostech a to tahle byla, vyřádili se všichni. Myslím, že u dospělých nejvíc zabodoval přeskok, a když pak trenér vyměnil odrazový můstek za trampolínku a zavelel, že jdeme na salta, bylo vyhráno.

Nutno říci, že největší obdiv si zaslouží Fanda Beran, který nejen, že nám všechno vysvětloval, ukazoval, vysazoval nás na kruhy a dělal záchranu na nářadích, ale ještě nás ve vzduchu otáčel při saltech.

Když kouknete na fotky, myslím, že je víc než jasné, že nám všem ty dvě hodinky bylo společně moc fajn, i když jsme se dost zapotili :-)

Děkujeme trenérovi Fandovi Beranovi, že s námi do toho šel a rodičům, že přišli a vytvořili báječnou atmosféru.

Cvičitelky Janča Janíková a Alča Kubátová