Fotografie z táborů

DJI_0208

2023

Ve Stěžově proběhl sokolský tábor. Jak se táborníkům dařilo se můžete podívat na fotografiích z 1-4. dne. Další tři dny tábora najdeme ve fotografiích z 5-7. dne. Jak se tábor přehoupl do druhé poloviny dokumentují Fotografie z 8.-11 dne. Poslední dny tábora zachycují fotografie z 12. a 13. dne. Teď už nezbývá než se těšit na příští rok.

2022

Letošní sokolský tábor už je za námi. Jaké byly první čtyři dny tábora se můžete podívat na fotografiích. Pátý až osmý den byl zajímavý a konec tábora ukazují fotografie z devátého až třináctého dne.

2021

Náš sokolský tábor je po dlouhých letech na jiném místě. Jak probíhaly první čtyři dny se můžete podívat na fotografiích z 1.-4. dne tábora. Co se dělo během 5.-6. dne se dozvíte zde. Tábor se přehoupl do své druhé poloviny (fotografie 7.-9. den), konec tábora je zdokumentován také (10.-13. den)

Fotografie ze starších táborů si můžete prohlédnout ZDE nebo ZDE

1. Nazdar!