INFO – Pro rodiče předškoláků

První cvičení předškoláků v sokolovně začíná v pondělí 12.9.2011 v 16 hodin. Tam proběhne také přihlášení dětí na cvičení . Přjďte do šatny č.2 se cvičebním úborem – cvičky, tričko, tepláky… Rodiče první hodinu můžou děti doprovodit a podívat se – s přezuvkami . Podrobnosti o cvičení v sekci – Všestrannost – Cvičení předškolních dětí .

M.Hummelová

1. Dobrý den
    chci přihlásit syna na cvičení předškoláků
    bohužel v termínu 12.9 máme sřídní schuzu ve školce je možné přijít až na hodinu příští týden?
    Nebo syna přihlásit jiným způsobem ?
    Nejlépe kontakt na toho kdo má nastarosti cvičení předškoláků

2. Nejlepší přihlášení je osobně zajít do cvičebních hodin a tam se domluvit.Bereme do cvičení děti od 5,-6.let.Cvičíme dvakrát tydně ,úterý -čtvrtek od 16 00 do 18 00.fb

3. dobrý den, ráda bych začala s dcerou (čerstvě 6 let) chodit do sokola a chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké tréninky také na 6.ZŠ? a pokud ne, je možné chodit jednou týdně na výše zmíněné cvičení v Sokolovně (buď úterý nebo čtvrtek)?
    moc děkuji za odpověď
    jindra božková

4. Dobrý den,na 6.ZŠ probíhá cvičení pro předškolní děti každé pondělí od 16.30h.Jedná se o cvičení všestrannosti, ne o úzce zaměřený trénink.Scházíme se u zadních vrátek do tělocvičny (od hřiště).V úterý a ve čtvrtek v sokolovně mají tréninky kluci gymnasti.K.Ptáčková