Teamgym

V Sokole Příbram vyrostlo mnoho reprezentantů v gymnastické disciplíně Teamgym.

Účast příbramských Sokolů na Mistrovství Evropy v Teamgymu.

2022 Mistrovství Evropy Lucembursko, Lucemburk. V kategorii Junior ženy závodila ze Sokola Příbram Eliška Koldová. V kategorii Senior ženy se evropského šampionátu zúčastnila Barbora Hošková. Největší zastoupení příbramských Sokolů měla kategorie Senior mix. Zde závodili Jan Kubát, Tomáš Pouček, Štěpán Huml, Kryštof Vaner a Tereza Klasnová.

Obr._7

2021 Mistrovství Evropy Portugalsko, Guimaraes. Ze Sokola Příbram byly vyslány Barbora Hošková v kategorii Senior ženy a Eliška Koldová v kategrii Junior ženy.

Obr._6

2018 Mistrovství Evropy Portugalsko, Odivelas. Za kategorii Junior ženy vyslal Sokol Příbram společně s výběrem dvě závodnice Barboru Hoškovou a Terezu Klasnovou.

Obr._5

2016 Mistrovství Evropy Slovinsko, Maribor. Do Slovinského Mariboru za Českou Republiku závodili dva naši Sokolové, Vít Havelka a Pavel Fíla v kategorii Senior mix.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2014 Mistrovství Evropy Island, Reykjavík. Prvně vytvořená Česká reprezentace, do které se mimo jiné dostala i děvčata z Příbrami. Konkrétně Jana Schejbalová, Anna Blehová, Dominika Rozmajzlová a Adéla Mejzrová v kategorii Junior ženy.

Obr._3

2012 Mistrovství Evropy Dánsko, Aarhus. Zúčastnili se Společně se závodníky z Prahy a Třebíče také Vít Havelka, Jan Šindelář a Ondřej Vaner v kategorii Senior mix. Dále se zúčastnily děvčata z Příbrami v kategorii Junior ženy ve složení Monika Kubalová, Dominika Rozmajzlová, Anna Blehová, Pavlína Svobodová, Dominika Krejčová, Marcela Makovcová, Jana Schejbalová, Markéta Ševčíková, Lenka Drábková, Veronika Skoupá, Kateřina Šimůnková, Adéla Mejzrová a Denisa Jonáková.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obr._1

2008 Mistrovství Evropy Belgie, Ghent: Ondřej Štěrba, Tomáš Ježek, Jiří Kotlan, Václav Kotlan, Jiří Trávníček, Pavel Fíla, Karolína Jíchová, Michaela Flaxová, Aneta Procházková, Tereza Kolářová (Praha), Magdalena Rösslerová (Praha), Dominika Jíchová

GHENT

O úspěších jednoho našeho staršího družstva, které se zúčastnilo ME 2008 si můžete přečíst ZDE.