Děkujeme všem sponzorům, kteří se podílejí na chodu Sokola Příbram.

Město Příbramwww.pribram.eu

• V roce 2020 přidělilo Město Příbram v dotačním řízení Sokolu  tyto prostředky :
    • Sokol Příbram děkuje za přidělené dotace na činnost mládeže.  V dotačním řízení jsme získali 542171,- Kč, což je 13,7 % nákladů na činnost mládeže
    • Sokol Příbram děkuje za přidělení dotace na “ Memoriál Bedřicha Šupčíka“ ve výši 20000,- Kč což  je 44 % celkových nákladů na akci.
  • V roce 2021 přidělilo Město Příbram v dotačním řízení Sokolu  tyto prostředky :
    • Sokol Příbram děkuje za přidělené dotace na činnost mládeže.  V dotačním řízení jsme získali 673950,- Kč, což je 15 % nákladů na činnost mládeže
    • Sokol Příbram děkuje za přidělení dotace na “ Memoriál Bedřicha Šupčíka“ ve výši 15000,- Kč což  je 40 % celkových nákladů na akci.
    • Sokol Příbram děkuje za přidělení dotace 300 000 Kč na opravu ohradní zdi

Národní sportovní agentura https://agenturasport.cz/