1. Dobrý den chtěla bych se optat není pozdě začít chodit na gymnastiku skoro ve 14 letech

2. Dobrý den,jmenuji se Vanessa Arbetová a chtěla bych moc chodit do vašeho oddílu tak jsem se chtěla ještě zeptat co musím umět pro to aby jste mě přijali umím jenom: hvězdu,rondat,most ze stoje,stojku já vím že toho moc neumím ale učení doma je pro mě moc rizikové tak mi prosím odpovězte na otázku
    S pozdravem Vanessa Arbetová

3. Dobrý den není pozdě začít chodit na gymnastiku ve 14 letech

4. dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli je pozdě začít s gymnastikou ve 14 letech?

5. Dobrý den mohla bych se zeptat jestli bych mohla chodit na gymnastiku když mi je 10let?

6. Mohu nějak peníze vrátit když už dcera nechce chodit?

bohužel to možné není. Dcera má zaplacené členské příspěvky, takže si může dle volných kapacit vybrat jinou aktivitu, které se bude v rámci Sokola věnovat.

Sokol Příbram

8. Dobrý den, je mi skoro 14 let a chtěla by jsem se zeptat zda by jsem i v totmto věku mohla začít chodit na gymnastiku? Nemám zkoro žádné gymnastické zkušenosti, ale moc rada by jsem s vámi zacala.