Šibřinky

1. Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké se chystá téma Šibřinek v roce 2018?

Děkuji za odpověď,

Kristýna Říhová

2. Téma šibřinek, které se konají 24.2.2018, je „ČAS“.

3. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde se prodávají lístky na letošní Šibřinky, když v knihovně J.D. v informačním středisku to není? Děkuji za odpověď.

4. dobry den, mohu poprosit o blizsi informace k detskemu plesu? v kolik hodin zacina? dekuji.

5. Dobrý den, rada bych se zeptala, zda-li již je naplánovaný termín a téma na letošní Šibrinky :)

6. Nazdar sokolky, chtěla bych se zeptat, kdy jsou Šibřinky v roce 2020 a jaké je, prosím, téma.
    Díky a zdraví Hela P. z T. J. Sokol Jalůvčí.

7. Moc děkuji za info, škoda, že jsou Šibřinky v Příbrami ve stejný termín jako máme my, sokolové v Děčíně, takže přednost mají naše připravované i s kulturním vystoupením. Téma máme: Svět pohádek
    Zdraví Hela P.

8. Moc děkuji za info. Škoda, že Šibřinky v Příbrami mají stejný termín jako my sokolky na Jalůvčí (Děčín), takže letos do Příbrami nepojedeme, i když jsme tam skoro vždycky, protože tam máme příbuzné i kamarádi z řad motorkářů. No tak se budeme těšit na někdy příště. Zdraví Hela P.

od úterý 11.2.2020 je možné vstupenky zakoupit v Knihovně Jana Drdy na náměstí TGM.