Taneční kroužek Temperament

V tanečním kroužku se věnujeme společenskému tanci tj. standardním a latinsko-americkým tancům. Každý nás může navštěvovat dle svých možností až čtyřikrát týdně. Naše tréninky jsou otevřeny pro ty, kteří si chtějí pro radost zatančit, i pro páry, které se chtějí věnovat latinskoamerickým a standardním tancům závodně. Náš taneční kroužek začíná navštěvovat stále více tanečních párů všech věkových kategorií od juniorů po seniory a za to jsme rádi.

Doufáme, že se v budoucnu kroužek rozroste a stane ve všech směrech úspěšným. Pod novým vedením za podpory zkušeného Alexeje Slánského se o to budeme v budoucnu snažit.

Naše tréninky se konají ve velkém sále příbramské sokolovny v následujících časech:

Čtvrtek: 19:00 – 21:30

Pátek: 16:00 – 19:00

Sobota: 9:00 – 12:00

Neděle: 14:00 – 17:00

Michaela Wallenfelsová – vedoucí klubu a trenérka

Ondřej Vrátný – vedoucí klubu a trenér

Alexej Slánský  –  trenér a dlouholetý vedoucí kroužku

Více informací naleznete na webových stránkách.