Taneční klub Dohnal Dancing

Jsme mladí i staří, velcí i malí, širocí i úzcí, blond i brunet…… a všechny nás baví tančit. V našem klubu tančíme jak pro radost, tak výkonově. Vznikli jsme teprve přede 2 lety, ale za tu dobu jsme se posunuli. Někteří si již vyzkoušeli soutěže, prozatím v kategorii Hobby, ale brzy nás čekají i soutěže v hlavních kategoriích a věříme, že se brzy probojujeme ze základních tříd D,C do těch vyšších. Vedení klubu zajišťují Petra a Milan Pilousovi, kteří spolupracují s dalšími výbornými trenéry a tanečními umělci. A jak jsme již uvedli, vítáme mezi námi každého, kdo se chce naučit tančit, ale nebojí se tvrdé práce a spousty potu. Naším hlavním oborem jsou Standardní a Latinskoamerické tance, ale snažíme se repertoár rozšiřovat, např. o argentinské tango, salsu, balet, jazz dance atd…..

V případě zájmu nás před první návštěvou zkontaktujte na tel:

602 166 469 (Petra) nebo 603 165 880 (Milan)

Tančíme v těchto dnech a časech:
út: 20:00 – 22:00 – VT
pá 18:00 – 20:00 – MT