Prihlaska do Sokola

Vyplněnou přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů odevzdejte vedoucímu cvičební hodiny.

DĚTI

DOSPĚLÍ

SOUHLAS ČLENA SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

———————————————————

Výše členského příspěvku pro nové cvičence od září do prosince 2020 (Musí být zaplacen do 15.10.2020):

děti, studenti do 18 let a dospělí 300 Kč / od září do konce roku

důchodci 100 Kč / od září do konce roku

Platby za členské příspěvky se provádějí výhradně BEZHOTOVOSTNĚ dle VZORU:

Na účet: 35-523288349/0800

Částka: 300,- (100,-)

Variabilní symbol: datum narození cvičence (např. cvičenec narozen 21.1. 2005, tedy do variabilního symbolu se uvede: 20050121)

Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení cvičence (např. Josef Novák)

Chtěl bych se přihlásit do Sokola a potřeboval bych od vás poradit,kde si můžu vyzvednout
    přihlášku,kam ji mam potom odevzdat atd. Nemám s tím žádné zkušenosti prosím o nějaké bližší info.

Marek Melichar

přihlášku najdete výše v příspěvku když kliknete na „DĚTI“ nebo „DOSPĚLÍ“. Záleží do, které skupiny patříte. Všechny potřebné informace Vám dá vedoucí cvičení, kam chcete chodit. Obraťte se na něj přímo v hodině nebo pomocí kontaktů v sekci „ROZVRH“.

3. Dobrý den, chtěla bych se přihlásit do Sokola, jsem v invalidním důchodu – počítám se jako dospělá či jako důchodce? Děkuji

4. Dobrý den ,
    potřebovala bych potvrzení o zaplacené platbě. Kde ho prosím dostanu? Cvičitelka říkala, že pokyny najdu zde…..

formulář k vystavení faktury naleznete v menu pod záložkou „PŘÍBRAMSKÝ SOKOL“ -> „FAKTURA ZA ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY“

6. Dobrý den, loni jsem měla problém na pojišťovně že na dokladu o zaplacení bylo napsáno členský příspěvek. Je prosím toto nějak ve faktuře ošetřeno aby to bez problému proplatili?

ANO s takto vystavenou fakturou by na pojišťovně neměl být problém.

8. Dobrý den, dcera by rada chodila na sportovní gymnastiku. Představovala bych si, že si to nejprve vyzkouší např. 2 lekce a zjistí zda je to pro ni. Půjde do 2 třídy. Kolikrát v týdnu se konají lekce? kolik stoji poplatek na půl roku? Děkuji