Prihlaska do Sokola

Vyplněnou přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů odevzdejte vedoucímu cvičební hodiny.

DĚTI

DOSPĚLÍ

SOUHLAS ČLENA SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

———————————————————

Výše členského příspěvku pro rok 2019:

děti, studenti do 18 let a dospělí 1200 Kč / rok

cvičitelé 500 Kč / rok

důchodci 300 Kč / rok

cvičitelé důchodci 100 Kč / rok

Platby za členské příspěvky se provádějí výhradně BEZHOTOVOSTNĚ dle VZORU:

Na účet: 35-523288349/0800

Částka: 1.200,- (500,-, 300,-, 100,-)

Variabilní symbol: datum narození cvičence (např. cvičenec narozen 21.1. 2005, tedy do variabilního symbolu se uvede: 20050121)

Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení cvičence (např. Josef Novák)

Chtěl bych se přihlásit do Sokola a potřeboval bych od vás poradit,kde si můžu vyzvednout
    přihlášku,kam ji mam potom odevzdat atd. Nemám s tím žádné zkušenosti prosím o nějaké bližší info.

Marek Melichar

přihlášku najdete výše v příspěvku když kliknete na „DĚTI“ nebo „DOSPĚLÍ“. Záleží do, které skupiny patříte. Všechny potřebné informace Vám dá vedoucí cvičení, kam chcete chodit. Obraťte se na něj přímo v hodině nebo pomocí kontaktů v sekci „ROZVRH“.

3. Dobrý den, chtěla bych se přihlásit do Sokola, jsem v invalidním důchodu – počítám se jako dospělá či jako důchodce? Děkuji

4. Dobrý den ,
    potřebovala bych potvrzení o zaplacené platbě. Kde ho prosím dostanu? Cvičitelka říkala, že pokyny najdu zde…..

formulář k vystavení faktury naleznete v menu pod záložkou „PŘÍBRAMSKÝ SOKOL“ -> „FAKTURA ZA ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY“

6. Dobrý den, loni jsem měla problém na pojišťovně že na dokladu o zaplacení bylo napsáno členský příspěvek. Je prosím toto nějak ve faktuře ošetřeno aby to bez problému proplatili?

ANO s takto vystavenou fakturou by na pojišťovně neměl být problém.