Přehled akcí v Sokolovně

PŘEHLED AKCÍ v sokolovně 2020

VELKÝ SÁL

31. srpna 16,00 hod. ÚKLIDOVÁ BRIGÁDA – sokolovna

4. září 17,30 a 20,30 hod. 1. Taneční mládež

5. září výstava kamenů

10. září zahájení cvičení sokolovna

11. září 17,30 a 20,30 hod. 2. Taneční mládež

12. září taneční soutěž. p. Mochán

13. září taneční soutěž. p. Mochán

18. září 17,30 a 20,30 hod. 3. Taneční mládež

19. září šplh – Memoriál Bedřicha Šupčíka

20. září Numismati

25. září 17,30 a 20,30 hod. 4. Taneční mládež

2. října 18,00 – 22,00 hod. 1. prodloužená Taneční mládež

3. října taneční soutěž p. Mochán

9. října 18,00 – 22,00 hod. 2. prodloužená Taneční mládež

11. října 15,30 a 19,00 hod. – 1. taneční pro dospělé

16. října 17,30 a 20,30 hod. 6. Taneční mládež

18. října 15,30 a 19,00 hod. – 2. taneční pro dospělé

23. října 17,30 a 20,30 hod. 7. Taneční mládež

25. října 15,30 a 19,00 hod. – 3. taneční pro dospělé

28. října-1. listopadu PODZIMNÍ PRÁZDNINY

30. října 17,30 a 20,30 hod. 9. Taneční mládež

1. listopadu 15,30 a 19,00 hod. – 4. taneční pro dospělé

8. listopadu 15,30 a 19,00 hod. – 5. taneční pro dospělé

13. listopadu 17,30 a 20,30 hod. 11. Taneční mládež

14. listopadu soukromá akce J.H.

15. listopadu taneční soutěž p. Mochán

17. listopadu krajský přebor SG – H. Jíchová

20. listopadu 18,00 – 22,00 hod. 1.Vánoční prodloužená T ml.

22. listopadu 15,30 a 19,00 hod. – 6. taneční pro dospělé

27. listopadu 18,00 – 22,00 hod. 2.Vánoční prodloužená T ml.

29. listopadu 15,30 a 19,00 hod. – 7. taneční pro dospělé

4. prosince maturitní ples SZŠ

11. prosince DISA

12. prosince Vánoční pohár SG dívky + kluci do 15,00 hod.

12. prosince AGOR

18. prosince maturitní ples SZŠ

19. prosince Barlo

23.12.-1.1. vánoční prázdniny

MALÁ TĚLOCVIČNA

19. září šplh – Šupčík

20. září 8,30 – 17,30 hod. stolní tenis

26. září 8,00 – 12,00 hod. stolní tenis

3. října 12,00 – 20,30 hod. stolní tenis

17. října 12,00 – 20,30 hod. stolní tenis

18. října 8,30 – 13,30 hod. stolní tenis

24. října 8,00 – 16,00 hod. stolní tenis

14. listopadu 12,00 – 20,30 hod. stolní tenis

15. listopadu 8,30 – 17,30 hod. stolní tenis

17. listopadu krajský přebor SG – H. Jíchová

21. listopadu _? župní doškolení – všestrannost F. Beran

21. listopadu ? 8,00 – 16,00 hod. stolní tenis

12. prosince ? 12,00 – 20,30 hod. stolní tenis

12. prosince ? Vánoční pohár SG dívky + kluci do 15,00 hod.

13. prosince 8,30 – 17,30 hod. stolní tenis

KLUBOVNA I

1. září 19,30 hod. výbor jednoty

13. října 19,30 hod. výbor jednoty

10. listopadu 19,30 hod. výbor jednoty

8. prosince 19,30 hod. výbor jedno

ZRCADLOVÝ SÁL

AKCE PRO ČLENY SOKOLA

6.8., 27.8., 3.9. a 24.9. pořádáme akci: „Na hřišti to žije“, T. Ježek

24. října Příbramský pohár – teamgym – hala Plavec. bazénu