MCR_TEAMGYM_2

TG – MČR 2017

Ve dnech 6–7. 5. 2017 proběhlo v Pražské Sparta Aréně Podvinný mlýn Mistrovství České republiky v soutěži  TeamGym, které je tradičně součástí mezinárodního poháru International CUP for Clubs TeamGym. V prvním sportovním dnu závodily kategorie Junior I. V této kategorii měl Sokol Příbram jak mužské, tak ženské zastoupení. Naši nejmenší chlapci obsadili první místo, když dokázali porazit tým z Frýdku Místku. Nejmenší dívky nestačili pouze na tým TJ Chropyně a obsadily druhé místo. Další část závodního dne byla vyplněna kategorií TRIO a Senior. V kategorii TRIO měl sokol Příbram zastoupení pouze v mužské časti. Příbramští borci předvedli úctyhodný výkon, ale na perfektně zacvičené skoky od Třebíčský mužů nedosáhli a obsadili druhé místo. Druhé místo obsadily i dívky z kategorie Senior, když nestačily na dívky z TJ Bohemians Praha.

MCR_TEAMGYM_1
Druhý sportovní den závodili chlapci a dívky z kategorie Junior II. Příbramští chlapci z kategorie Junior II zacvičili krásně a zaslouženě si odváželi z Prahy první místo. Dívky z této kategorie měly těžké soupeře, ale i přes výbornou konkurenci obsadily krásné druhé místo, když nestačily pouze na KSG Moravská Slavia Brno.