Sokolové děkují

TJ Sokol Příbram děkuje všem, kteří svým potleskem přišli podpořit cvičence sokolské akademie a finančním darem přispěli do společné sbírky pro našeho mladého gymnastu Ondru Vanera, který se před dvěma roky vážně zranil. V průběhu akademie byl Ondrově rodině předán šek s více než 116 tis. Kč, ale po ukončení se našlo ještě několik milých lidí, kteří přispěli, a tak se celková částka ze sokolské benefice vyšplhala přes neuvěřitelných 120 tis. Kč. DĚKUJEME!!!

Na akademii bylo možné shlédnout celou škálu cvičenců naší jednoty – vystoupení rodičů a dětí s plyšáky, rozcvičku a hry s padákem v podání předškoláků, cvičení všestrannosti, aerobik, moderní i sportovní gymnastiku, tanec, olympijský šplh, hromadné vystoupení žen a další.

Počet účinkujících přesáhl 300. A minimálně dvojnásobná byla divácká podpora. Sokolovna doslova praskala ve švech.

Ještě jednou děkujeme za podporu a věříme, že naše sbírka napomůže Ondrovi při náročné rehabilitační léčbě.

za TJ Sokol Příbram

Kateřina Ptáčková